DOČASNÉ AIRBRUSH TETOVÁNÍ 

Je rychlá metoda zdobení těla, která se provádí nástřikem barvy přes šablonu. Během dvou minut lze vytvořit jakýkoliv motiv, který za 3 dny z kůže zmizí. Dočasné tetování vypadá na kůži stejně jako tetování. Na rozdíl od tetování je airbrush bezbolestný a nezasahuje do lidské kůže.

Tetování je vhodné na dětské dny, firemní akce, veletrhy a všude tam, kde se něco děje.

FACEPAINTING – MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ 

Je forma zdobení tváře speciálními barvami. Při facepaintingu dochází k pomalování celého obličeje nebo jen části obličeje. Facepainting je dočasný, většinou na několik hodin. Originální barvy jsou dermatologicky nezávadné a vodou omyvatelné. Jsou vyrobeny na vodní bázi a určeny speciálně pro facepainting. Používáme barvy značky Snazaroo, Eulenspiegel a Fengda.

SKÁKACÍ HRAD – DRÁČEK 

Originální design hradu s ležícím drakem zajistí dětem spoustu zábavy v jedné atrakci.

Toto dětské království nabízí skluzavku, prolézací tunel a také skákací plochu.

Rozměry: 6x6x4,2 m, vhodné pro děti od 3 do 12 let.

BODYPAINTING – MALOVÁNÍ NA TĚLO

Je forma zdobení těla speciálními barvami. Při bodypaintingu dochází k pomalování celého těla nebo jen části.

Nejčastěji těhotenské malování a květiny na ples. Bodypainting je dočasný, většinou na několik hodin.

Originální barvy jsou dermatologicky nezávadné a vodou omyvatelné. Jsou vyrobeny na vodní bázi a určeny speciálně pro bodypainting. Používáme barvy značky Eulenspiegel, Fengda, FX Diamond a Cameleon. V případě zájmu těhotenského malování lze domluvit i fotografku.

Těhotenské malování

MODIFIKACE FX MAKE-UP ZOMBIE

Na tyto speciální efekty používáme tekutý latex – nejčastěji tvoříme jizvy, zombiewalk, kožní trhliny, otevřené rány, popáleniny aj.

FX make up

CUKROVÁ VATA

Příchutě – dle aktuální nabídky – jahoda, kiwi, vanilka

Cukrová vata je zvláštní druh cukrové sladkosti, která je tvořena typickou lehkou, vzdušnou hmotou o různé barvě v závislosti na použité příchuti. Vzhledově i na dotyk je podobná vatě. Vyrábí se roztavením krystalického cukru na karamel, který je pak vháněn do bubnu, ve kterém se ochlazuje a zpátky cukernatí. Tato vzniklá slabá vlákna se pak namotávají na špejli a podávají ke konzumaci. Jedná se o oblíbenou pouťovou sladkost, která se prodává u stánků.

KÁVA 

K dispozici máme automatický kávovar. Nabízíme: cappuccino, espresso, latté, horká čokoláda, ledová čokoláda, ledová káva se šlehačkou, alžírská káva, popř. i svařák nebo punč.